Krmivo pro psy
Krmivo pro psy
Krmivo pro psy

Škrabadla pro kočky

Pokud chováte kočičí mazlíčky v bytě a chcete si ušetřit nábytek od poškrábání, neobejdete se bez škrabadla pro kočky.

Drápky jim totiž neustále dorůstají a kočky jsou zvyklé si je brousit. V případě, že byste jim nepořídili něco, na čem si je mohou obrousit, vrhnou se právě na nábytek,koberce, tapety nebo jiné zařízení.

Krmivo pro psy


Škrabadla pro kočky v několika podobách

Při výběru škrabadla pro kočky můžete vybírat z ze spousty různých provedení. Může to být čistě jen škrabadlo, ale různí výrobci také nabízejí kombinované varianty. Ta nejjednodušší varianta je závěsné nebo stojící škrabadlo pro kočky.

Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Kombinovanou variantou mohou být škrabadla pro kočky společně s odpočívadlem. Vaše kočička si může pěkně poležet v pelíšku, pak se protáhnout a obrousit si drápky. Jelikož kočky rády šplhají, je dobré mít takové škrabadlo pro kočky co nejvyšší, ideálně s výše položenou plošinou pro odpočinek.

Škrabadla pro kočky vlastní výroby

Jednou z možností je také výroba vlastního škrabadla pro kočky. Můžete na něj použít jakýkoli kmínek, ideálně z měkkého dřeva, aby se kočce dobře škrábalo. V případě výroby vlastního škrabadla pro kočky dejte pozor, aby dřevo nebylo napadené a před instalací jej nechte řádně vyschnout.

Kde nakoupit

Pokud se nechystáte vyrobit si vlastní škrabadlo, můžete se rozhlédnou na internetu a objednat si nějaké dle libosti. K dostání jsou v mnoha variantách a je tedy z čeho vybírat.

Vánoční dárky pro muže 2011
Vybíráte vhodný vánoční dárek pro muže? Poradíme Vám na www.vánoční-dárky-online.cz
Trh půjček online
Navštivte stránku Trh-půjček-online.cz s nabídkou a poptávkou půjček pro všechny a na cokoliv.
© 2011 Granule-krmiva.eu,všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Tento web má pouze informativní charakter. Před využitím doporučujeme získané informace konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.