Krmivo pro psy
Krmivo pro psy
Krmivo pro psy

Krmivo pro kočky

Každý, kdo si pořídil nebo hodlá pořídit nějakého toho kočičího mazlíčka, musí také vybrat pro něj tu nejlepší stravu.

Kvalitní strava je důležitá pro správný vývoj každého organismu. Krmivo pro kočky je vyráběno právě s ohledem na jejich specifické potřeby.

Krmivo pro psy


Krmivo pro kočky v několika variantách

V nabídce výrobců, kteří dodávají krmivo pro kočky se zpravidla vyskytuje několik variant. Obecně rozlišujeme suchá a mokrá krmiva, ta jsou dále dělena dle věku do čtyř kategorií. Pro koťata (kitten), mladé kočky (junior), dospělé kočky (adult) a krmivo pro starší kočky (senior).

Granulované krmivo pro kočky

Suché krmivo pro kočky označujeme vesměs jako granulované nebo častěji jednoduše granule. Jsou v nich obsažené všechny důležité prvky a látky, které tělo potřebuje. Granule pro kočky bývají v různých barevných, tvarových a chuťových provedeních.

Mokré krmivo pro kočky

Mezi mokré krmivo pro kočky se řadí různé masové konzervy, paštiky a kapsičky. Tento druh krmiva mívá největší poměr přírodních složek, jako ideální považujeme 100% přírodní složení. Masové konzervy, kapsičky a další mokré krmivo pro kočky je ideální, ale dražší varianta krmení.

Jak vybírat krmivo

Nejlepší strategií, jak vybírat krmivo pro kočky, je kombinace mokrého a granulovaného krmiva. Tím docílíme vyvážené stravy a můžeme se spolehnou, že si kočky na něm také pochutnají.

Vánoční dárky pro muže 2011
Vybíráte vhodný vánoční dárek pro muže? Poradíme Vám na www.vánoční-dárky-online.cz
Trh půjček online
Navštivte stránku Trh-půjček-online.cz s nabídkou a poptávkou půjček pro všechny a na cokoliv.
© 2011 Granule-krmiva.eu,všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Tento web má pouze informativní charakter. Před využitím doporučujeme získané informace konzultovat s právními specialisty. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za právní důsledky využití informací zde uvedených.